TurkCoder.TK
» Yönetim Kadromuz
+90 312 222 13 33

Yönetim Kadromuz

Servet KÜRÜMOĞLU / Yönetim Kurulu Başkanı

Servet Kürümoğlu 20 Mayıs 1968’ te Muş’ta doğmuştur. İlk ve ortaokul eğitimlerini Balıkesir’de alan Servet Kürümoğlu, üniversite lisans ve master eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Bölümünde tamamlamıştır.

Kürümoğlu, kariyerine 1986 yılında Biotek Medikal’de başlamıştır. 1991-1993 yılları arasında Binaş A.Ş.’de teknik servis yöneticisi ve saha yöneticisi, 1993-1996 yılları arasında Biotek / Hematek Medikal’de genel müdür, 1996 - 2009 yılları arasında GST Medikal’de genel müdürlük yaptıktan sonra 2 yıl MAQUET Türkiye’de müdürlük yapmıştır. Servet Kürümoğlu, halen 2011 yılında üstlendiği GST Medikal genel müdürlüğü görevini ve Vygon Türkiye Genel Müdürlüğü görevini sürdürmektedir.

Servet Kürümoğlu’nun nitelikleri arasında işe alma, performans yönetimi ve çalışan gelişimi, Türkçe ve uluslararası muhasebe sistemleri bilgisi, sağlık sektöründe pazarlama / satış/ ithalat-ihracat tecrübesi ve tıbbi cihazlarda güçlü teknik geçmiş bulunmaktadır.

 

"Başkaları yararına iyi bir şey yapmak görev değil, zevktir. Çünkü sizin sağlık ve mutluluğunuzu artırır."
                                                                                                                                   

 

servet kürümoğlu

Yıldırım BÜYÜKTUNCEL / Şirket Müdürü

Satış ve pazarlama alanındaki birikim ve iş geliştirme becerilerini sağlık ve medikal sektöründe 10+ yıllık bir deneyim ile sağlamış, sektörde güçlü ve geniş bir iletişim ağına sahip Sn. Yıldırım BÜYÜKTUNCEL, hâlihazırda şirket müdürü olarak görev almakta olup 2005 yılından beri şirketimize değer katmaktadır.

GST Medikal /Genel Müdür